تبلیغات

سؤال نظر سنجی:  به نظر شما پرطرفدارترین باشگاه فوتبال ایران کدام است؟ ! یا شما طرفدار کدام باشگاه فوتبال ایران هستید؟ نامها بر اساس حروف الفبا آمده اند:

1- استقلال تهران (ارسال کد 1001)

2- پرسپولیس تهران (ارسال کد 1002)

3- تراکتورسازی تبریز (ارسال کد 1003)

4- سپاهان اصفهان (ارسال کد 1004)

5- دیگر باشگاهها (ارسال کد 1005)

کاربران عزیز می بایستی کدهای در نظر گرفته شده برای گزینه خود را به شماره پیامک 7037 (بدون پیش شماره) ارسال نمایند. بدیهی است به ازای هر خط تلفن همراه تنها نخستین پیامک ارسالی منظور می شود و پیامک های تکراری در سامانه ثبت نخواهد شد.

پی نوشت: پیامک های خود را تنها با ذکر شماره ی مربوط به هر باشگاه و بدون اضافه کردن حرف یا کلمه توضیحی دیگر به شماره پیامک 7037 ارسال نمایید.

بدیهی است هر گونه پیامک تکراری و یا حاوی حرف یا کلمه اضافی ، غیر قابل قبول بوده و از فهرست خارج خواهد شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

شاید یکی از کری های شایع و البته پرطرفدار میان هواداران باشگاهها در بین تمامی ورزشها خصوصا در میان هواداران دو آتشه باشگاههای پرطرفدار فوتبال جهان ، برتری طلبی آنها در تعدادشان باشد. در همین فوتبال خودمان را که دقیق شویم ، همواره شاهد این بوده و هستیم که هواداران دو تیم محبوب پایتخت و البته این چند سال اخیر باشگاههایی همانند تراکتورسازی مدام به این عنوان خود را مفتخر می دانند که شمارگان هر یک، فراتر از ده میلیون نفر است!
شاید خاطرتان باشد که  چند سال پیش و در اواخر دی ماه 1388 عادل فردوسی پور در یکی از برنامه های  نود اقدام به برگزاری یک نظر سنجی در همین رابطه کرد که  طی آن بیش از نیمی از افرادی که پیامک ارسال کردند (51 درصد) پرسپولیس را پرطرفدارترین باشگاه فوتبال ایران دانستند. در آن نظرسنجی استقلال با کسب 33درصد وتیم تراکتور سازی با به دست آوردن 11درصد آرا ، دوم و سوم شدند .

از سویی برنامه 90 در یکی از برنامه هایش نظرسنجی دیگری در مورد پرشورترین هواداران باشگاهای ایران  را به رای گذاشت که در آن نظرسنجی البته این هواداران تراکتور سازی بودند که از سایر تیم ها پیشی گرفتند.
اگر چه که می توان از برنامه 90 با توجه به مخاطب عام و میلیونی اش به عنوان مرجعی قابل اعتنا نام برد ، اما با توجه به آنکه از یک سو در این چند سال اتفاقات زیادی - از جمله ناکامی برخی باشگاهها و موفقیت برخی دیگر - به عنوان عوامل مؤثر و پارامترهای استاندارد بین المللی در افزایش یا ریزش هوادارن یک باشگاه رخ داده است و از طرف دیگر در زمان برگزاری نظرسنجی های یادشده هواداران برخی باشگاهها همچون تراکتورسازی مشکلات موجود بر سر راه ارسال پیامکهایشان را دلیل اصلی ناکامی در رسیدن به عنوان پرطمطراق پرطرفدارترین باشگاه ایرانی می دانستند ، از این رو ما به عنوان خدمتگزاران شما در خبرگزاری فوتبال ایران ، پارس فوتبال دات کام با همکاری شرکت راهکار سرزمین هوشمند به عنوان کارگزار خدمات ارزش افزوده پیامکی بر آن شدیم تا از معبر رسانه پرمخاطبی همچون پارس فوتبال - که هرچه دارد صد البته از لطف خداوند و توجه شما کاربران محترم وامدار است - اقدام به برگزاری نظر سنجی جامعی در این زمینه بنماییم تا شاید در بستر اطلاعاتی که در این زمینه به دست می آید بتوانیم خدمات بیشتری را در حضور شما بزرگواران تقدیم کنیم.

*
اما چرا نظرسنجی پیامکی؟!
ابزارهای نوینی همچون اینترنت و یا سامانه های پیامکی که جزو رسانه های نوظهور می باشند همه بسترساز ایجاد رسانه های تعاملی  شده اند تا رسانه ها به عنوان واحد اطلاع رسانی یک سویه و تک صدایی نباشند که از نیازسنجی مخاطبان خود عاجز است، اما از آنجا که در محیط مجازی تحت وب راهکارهای فراوانی برای ثبت بیش از ده ها رای برای هر نفر در نظرسنجی های موجود در آن وجود دارد ، لذا هیچ گاه نمی توان از آن به عنوان منبعی با درصد خطای پایین برای موارد مهمی همچون همین ارزشیابی و اندازه گیری در مورد پرطرفدارترین تیم باشگاهی ایران استفاده کرد ، از همین روست که برای دریافت نتیجه ای دقیق تر به کمک رسانه نو ظهور دیگری همچون سامانه پیامکی و البته همراهی شما کاربران همیشگی این رسانه ، از امروز چهارشنبه مورخ 29 شهریور ماه 1391 هجری شمسی به مدت دو هفته این نظرسنجی را با توضیحی که در ادامه می آید به معرض پرسش عمومی می گذاریم.

نکات قابل توجه:

1- این نظر سنجی نهایتا هر شش ساعت یک بار به لحظه می شود تا آن دسته از هواداران تیمها که هنوز در این نظرسنجی شرکت نکرده اند، بتوانند با آگاهی بیشتری اقدام به ثبت نظر خود بنمایند.
2- ضمن احترام به هواداران باشگاههای دیگر ، با توجه به آنکه بر اساس اصول روش تحقیق و مبانی پژوهش، برای ثبت هر نظرسنجی و یا انجام هر تحقیقی بررسی پژوهش های گذشته می تواند کلید انجام تحقیق جدید باشد ، لذا به همین دلیل و با عنایت به نتایج نظرسنجی های گذشته که از آمار بالای یکی از همین تیمهای موجود در این نظرسنجی خبر می دهد و از سوی دیگر به این علت که نمی خواهیم رای شما کاربران عزیز بیش از حد شکسته شود ، از همین رو با نظر کارشناسان مربوطه صلاح دیده شد که نامهای باشگاههای پرطرفدار به چهار گزینه اصلی در کنار گزینه دیگر باشگاهها محدود شود.

نکته بسیار مهم : لازم به ذکر است که این نظرسنجی همانطور که عنوان شد ، برای حصول نتیجه دقیق و رسمی با همکاری شرکت راهکار سرزمین هوشمند به عنوان کارگزار رسمی خدمات ارزش افزوده پیامکی صورت می گیرد تا کمترین درصد خطایی در ثبت نتایج آن وجود داشته باشد.


همراهی شما برای ثبت دقیق ترین نظرسنجی:

همانطور که مستحضرید در یک نظرسنجی ، هر چه داده های و نمونه های آماری با حضور طیف گسترده تری از جامعه نمونه مخاطب جمع آوری شود ، ضریب خطای نتیجه آن نظرسنجی کمتر و کمتر خواهد بود ، لذا این همراهی شماست که می تواند این نظرسنجی را با دقت بالاتری همراه سازد.

همچنین شما همکار گرامی که در رسانه ای دیگر حضور دارید می توانید با اطلاع رسانی مناسب نسبت به این نظرسنجی ما را در این راه یاری بفرمایید...

تکمله:

در پایان باید عنوان کنیم که این نظرسنجی تنها آغاز یک پروسه و برنامه بلندمدت خدماتی به شما کاربران عزیز خبرگزاری پارس فوتبال خواهد بود که طی آن هدف گزاری های خدماتی بسیاری همچون برگزاری تورهای ورزشی ، دیدار با ورزشکاران محبوب شما ، بهره مندی از تخفیف استفاده از امکانات ورزشی در پی عقد قرارداد باشگاههای محبوب شما ، تولید محتوای خبری متناسب تر با میزان علاقه مندی های شما و مواردی از این دست  پیش روی شما خواهد بود.

امید است که در سایه توجهات خداوند متعال در کنار شما بتوانیم هر چه بهتر در راه پیشرفت ورزش کشورمان و بالابردن نشاط عمومی قدم برداریم تا شاهد پیشرفت هرچه بیشتر ورزش این سرزمین و در سایه آن بالارفتن پرچم سه رنگ مقدس کشورمان و افزایش غرور ملی مردمان ایران زمین ، دیار پهلوانان و کنام شیرمردان باشیم.

پیشاپیش از همراهی گرم شما با رسانه خودتان سپاسگزاریم...

شورای سردبیری خبرگزاری پارس فوتبال


برای مشاهده منبع مطلب اینجا کلیک كنید