تبلیغات
اروم آنلاین | اخبار ارومیه | پایگاه خبری ، فرهنگی و ورزشی شمالغرب كشور
logo-samandehi

صاباح نیوز

آبشارآنلاین

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد‌ سال 94 اعلام شد

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد‌ سال 94 اعلام شدعلاقمندان به تحصیل در دوره های تحصیلات تكمیلی می بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ، مقررات وظیفه عمومی ، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران(مندرج در دفترچه راهنمای شركت در آزمون كه در سایت سازمان قرار دارد) در صورتی كه دارای شرایط مذكور باشند به عنوان داوطلب مقطع كارشناسی ارشد حداكثر در دو رشته امتحانی (رشته امتحانی اول و رشته امتحانی دوم طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون) متقاضی شوند.


اخبار کنکور کارشناسی ارشد


شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد‌:

علاقمندان به تحصیل در دوره های تحصیلات تكمیلی می بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ، مقررات وظیفه عمومی ، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران(مندرج در دفترچه راهنمای شركت در آزمون كه در سایت سازمان قرار دارد) در صورتی كه دارای شرایط مذكور باشند به عنوان داوطلب مقطع كارشناسی ارشد حداكثر در دو رشته امتحانی (رشته امتحانی اول و رشته امتحانی دوم طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون) متقاضی شوند.

 

ثبت‌نام‌ برای‌ شركت‌ در آزمون ‌کارشناسی ارشد سال 1394 ، منحصراً به روش ذیل امكان پذیر می باشد:


1- مراجعه به سایت سازمان به نشانی www.sanjesh.org


2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره 1) از سایت سازمان و یا جهت دریافت دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد سال 94 اینجا کلیک نمایید.


دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد سال 94


3- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام


4- با توجه به اینكه پرداخت هزینه ثبت نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد ، داوطلبان لازم است به وسیله كارت های بانكی عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال می‌باشد با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ 250000 ریال (دویست و پنجاه هزار ریال) به عنوان وجه ثبت نام شركت در آزمون یک كد رشته امتحانی ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


5- داوطلبانی كه علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه مند به‌ شركت در رشته‌ امتحانی‌ دوم ‌می باشند، ضرورت‌ دارد كه‌ كد رشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمایند. این دسته از داوطلبان می بایست برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ كارت اعتباری دیگر ، به مبلغ 250000 ریال (دویست و پنجاه هزار ریال) علاوه بر كارت اعتباری اول خریداری نمایند.

 

تذكر: داوطلبانی كه متقاضی ثبت نام و شركت در آزمون كدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) می باشند و علاقمند به شركت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند ، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت نام ، نسبت به پرداخت مبلغ 80000 ریال (هشتاد هزار ریال) دیگر نیز برای دوره های مذكور ، برای اعلام علاقمندی اقدام نمایند.

 

دستورالعمل و نحوه تكمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی آزمون کارشناسی ارشد سال 94:


به داوطلبان توصیه می شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام ، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور ، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند.

 

راهنمای جامع نحوه تكمیل فرم در برنامه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای كسب اطلاع بیشتر می‌توانند به این راهنما مراجعه نمایند. داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته شدن در آزمون قبولی وی (كان لم یكن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

 

زمان توزیع كارت اینترنتی و محل آزمون کارشناسی ارشد سال 94:


بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون تحصیلات تكمیل 1394 در روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه مورخ 15،16 و 17/11/93 برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز یكشنبه مورخ 12/11/93 لغایت  روز سه شنبه مورخ 14/11/93 با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور نسبت به تهیه پرینت كارت و راهنمای شركت در آزمون اقدام نمایند.

 

محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در تقاضانامه تعیین می گردد. لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

 

برگزاری‌ المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ كشور:

داوطلبان می توانند همزمان ‌با برگزاری‌ امتحانات‌ آزمون ‌ورودی تحصیلات‌ تكمیلی (دوره های ‌كارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال 1394 ، در اولین ‌مرحله آزمون المپیاد علمی دانشجویی‌ كشور بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در صفحه 8 دفترچه راهنما در آزمون شركت نمایند.

 

توصیه های‌ مهم برای متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد سال 94‌:

 

1- داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی ، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به دفترچه راهنمای شماره 1 كه از سایت سازمان قابل دریافت می باشد، مراجعه نمایند.

 

2- به داوطلبان توصیه می‌شود در انتخاب كدرشته‌های امتحانی (اول و دوم) و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند. لذا پس از دریافت كد پیگیری 14 رقمی در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

3- كلیه‌ فارغ التحصیلانی‌ كه‌ مقطع‌ كارشناسی‌ ارشد خود را به‌ پایان‌ رسانیده اند و از لحاظ نظام وظیفه منعی ندارند ، در صورت‌ تمایل‌ به ‌شركت‌ در رشته‌ دیگری‌ به‌ جز رشته‌ فارغ التحصیلی ‌، لازم‌ است‌ نسبت‌ به‌ تكمیل‌ تقاضانامه‌ بر اساس‌ مقطع‌ كارشناسی‌ اقدام‌ نمایند. ضمن اینكه لازم است به تذكر مندرج در دفترچه راهنمای شركت در آزمون توجه نمایند.

 

4- كلیه كسانیكه به عنوان دانشجوی مقطع كارشناسی ارشد مشغول به تحصیل می باشند،  مجاز به شركت دراین آزمون نخواهند بود.

 

5- توصیه‌ می‌شود حتماَ داوطلبان پس از تكمیل تقاضانامه و دریافت كد پیگیری یك نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.

 

6- هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته نامه خبری‌ و اطلاع رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌) ، سایت سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه های عمومی ‌اعلام ‌خواهد شد.

 

7- در صورت‌ لزوم‌ داوطلبان می‌توانند از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) و یا با شماره تلفن های: 9-88923595-021 با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در ساعات اداری تماس‌ حاصل‌ نمایند.

 

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

شماره 1000 روزنامه آبشار
روزنامه آبشار چاپ یکشنبه 25 بهمن 94
آخرین مطالب
 • برگزاری جشنواره فرهنگی عترت ویژه کارکنان بانک مهر اقتصاد آذربایجان غربی
 • جدیدترین رتبه بندی دانشگاههای علوم پزشکی/دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در جمع برترین ها
 • آگهی مناقصه عمومی روکش آسفالت جاده دسترسی حجاج فرودگاه ارومیه
 • «آگهی مزایده و فروش اموال غیرمنقول(نوبت دوم)» ششدانگ خانه در خیابان خیام ارومیه
 • توصیه هاشمی رفسنجانی به رد صلاحیت شده های انتخابات
 • همایش رسانه و دموکراسی در حسینیه فاطمه الزهرای سپاه تهران برگزار شد
 • آشنایی با الهه سرشار؛ فعال فرهنگی، علمی و اجتماعی شهر ارومیه
 • ماموستا هاشم آبادی: ایران تنها کشوریست که با اتحاد مذاهب اسلامی به مبارزه با ظلم می پردازد
 • فریاد برائت مردم استان در جای جای آذربایجان غربی از رژیم دژخیم آل سعود+تصاویر
 • قتل دختر عکاس اشنویه ای به خاطر عفت و مقاومت در برابر تجاوز
 • محورهای خبری سایت های اپوزیسیون برای تبلیغات علیه نظام جمهوری اسلامی
 • سردار خرّم در سال نوی میلادی با خانواده یک شهید ارمنی دیدار و گفتگو کرد+گزارش تصویری
 • گزارش تصویری راهپیمایی مردم ارومیه در محکومیت اعدام شیخ نمر
 • با دکتر محسن امامی حقوقدان جوان ارومیه ای بیشتر آشنا شویم
 • خبر فوری/شیخ نمر باقر النمر به شهادت رسید
 • صاباح نیوز
  اخبار را بدون سانسور بخوانید
  SabahNews.ir
  آبشار آنلاین
  نخستین روزنامه مجازی شمال غرب کشور
  AbsharOnline.ir
  اسپور نیوز
  نخستین سایت خبری ورزشی شمال غرب کشور
  SporNews.ir
  آفتاب
  هر روز با آفتاب شروع می شود
  Aftabir.com
  ارس تبار
  پایگاه خبری تحلیلی اصلاندوز
  ArasTabar.ir
  تبلیغات شما
  جهت سفارش تبلیغ در این مکان با ما تماس بگیرید
  YourSite adress
  اسپور نیوز

  بنیاد كودك ارومیه

  عصرخبر

  ذوالفقار نیوز

  دنیز نیوز

  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به اروم آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.