تبلیغات
اروم آنلاین | اخبار ارومیه | پایگاه خبری ، فرهنگی و ورزشی شمالغرب كشور
logo-samandehi

صاباح نیوز

آبشارآنلاین

«آگهی مزایده و فروش اموال غیرمنقول(نوبت دوم)» ششدانگ خانه در خیابان خیام ارومیه
«آگهی مزایده و فروش اموال غیرمنقول(نوبت دوم)» ششدانگ خانه در خیابان خیام ارومیهدر راستای استیفای حقوقی محکوم له و حق اجرا مال غیرمنقول شامل ششدانگ یک باب خانه با پلاک ثبتی شماره 4 فرعی از 92 اصلی بخش سه ارومیه واقع در نشانی ارومیه - خیابان خیام - کوی آگاهی نیروی انتظامی - خیابان سنگ فرش - کوچه دادگستری - پلاک 14 شهرداری متعلق به محکوم علیه توقیف گردیده است...

«آگهی مزایده و فروش اموال غیرمنقول(نوبت دوم)»

در پرونده اجرائی کلاسه 940077 مدائین اجرا محکوم علیه آقای ناصر یوسف زاده تومتری فرزند عبداله به پرداخت مبلغ 113/000/000 ریال از بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 3/450/000 ریال بعنوان هزینه دادرسی و پرداخت مبلغ 3/912/000 ریال بعنوان حق الوکاله وکیل و پرداخت خسارات تاخیر بصورت یوم الوصول و برابر شاخص اعلامی بانک مرکزی در حق محکوم له آقای اکبر طالبی ساعتلو فرزند اسکندر و پرداخت مبلغ 5/650/000 ریال بعنوان نیم عشر دولتی و حسن اجرا در حق دولت محکوم گردیده.

در راستای استیفای حقوقی محکوم له و حق اجرا مال غیرمنقول شامل ششدانگ یک باب خانه با پلاک ثبتی شماره 4 فرعی از 92 اصلی بخش سه ارومیه واقع در نشانی ارومیه - خیابان خیام - کوی آگاهی نیروی انتظامی - خیابان سنگ فرش - کوچه دادگستری - پلاک 14 شهرداری متعلق به محکوم علیه توقیف گردیده و برابر اعلام کارشناس رسمی دادگستری عبارت از:

ملک مذکور دارای ششدانگ عرصه و اعیان یک باب خانه مسکونی سه طبقه مشتمل بر یک طبقه زیرزمین و دو طبقه بصورت مسکونی و با موقعیت استقرار جنوبی می باشد. مشخصات عرصه ملک به مساحت 107(یکصد و هفت) مترمربع (بصورت قناس) و با بر قطعه بطول 7/5 متر(بصورت یک نبش) به شارع 4 متری موجود واقع می باشد.

مشخصات اعیانی ملک(با زیر بنای در حدود 210 مترمربع) دارای یک طبقه زیرزمین بعنوان انباری و دو طبقه بالای زیرزمین بعنوان یک سرویس مسکونی که طبقه همکف دارای یک اطاق خواب و آشپزخانه و سرویس بهداشتی و طبقه اول سالن پذیرایی و آبدارخانه و اطاق نشیمن و سرویس بهداشتی که سقف و دیوار آن با اندود تارملات و کف مفروش به موکت و آشپرخانه با پوشش دیوارپوش و کف مفروش به سرامیک و دارای کابینت فلزی می باشد.

سازه اعیانی فوق با اسکلت مصالح بنایی و با پوشش سقف شیروانی و دارای نماسازی آجری می باشد و همچنین دارای قدمت ساخت بیش از 30 سال که از نظر استحکام بنا از حیز انتفاع خارج شده و قابلیت ارزیابی را ندارد و همچنین دارای امتیاز انشعابات آب و برق و گاز شهری و تلفن ثابت که در محل برقرار است.

با عنایت به مراتب معنونه فوق، به لحاظ موقعیت مکانی و استقرار ملک، مساحت و ابعاد آن و بر قطعه، کیفیت ساخت و قدمت اعیانی با احتساب کلیه امتیازات خدماتی، نوع کاربری(مسکونی)، با در نظر گرفتن دسترسی به شوارع 4 متری موجود و قطع نظر از مقدار جزء گذر(تعریض کوچه) و هکذا با امعان نظر به ارزش معاملاتی متداول در منطقه و سایر عوامل موثر در قضیه ارزش پایه ششدانگ عرصه و اعیان پلاک ثبتی مرقوم از سوی کارشناس رسمی دادگستری به مبلغ 2/200/000/000 ریال معادل دویست و بیست میلیون تومان ارزیابی و برآورد گردیده.

ملک فوق الاشاره در تاریخ 94/11/04 روز یکشنبه ساعت 9/30 و در دفتر شعبه 14 اجرای احکام مدنی ارومیه فروخته خواهد شد و مزایده از قیمت پایه شروع شده و هر شخصی که بالاترین پیشنهاد را ارائه نماید برنده مزایده شناخته شده و ملک به ایشان واگذار خواهد شد. طالبین 5 روز مانده به زمان مزایده می توانند با هماهنگی در دفتر شعبه 14 اجرای احکام مدنی ارومیه از ملک مزبور بازدید به عمل آورده و در صورت تمایل در مزایده شرکت نمایند. و طبق قانون اجرای احکام مدنی 10 درصد مبلغ از برنده مزایده بصورت فی المجلس اخذ خواهد شد و در صورت انصراف برنده مزایده از خرید ملک مذکور، 10(ده) درصد اخذ شده پس از کسر هزینه های مزایده به نفع دولت ضبط گردیده و مزایده تمدید خواهد شد.(شماره بایگانی شعبه: 940077)

سلیمانی اصل - مدیر دفتر شعبه 14 اجرای احکام مدنی ارومیه
شماره 1000 روزنامه آبشار
روزنامه آبشار چاپ یکشنبه 25 بهمن 94
آخرین مطالب
 • برگزاری جشنواره فرهنگی عترت ویژه کارکنان بانک مهر اقتصاد آذربایجان غربی
 • جدیدترین رتبه بندی دانشگاههای علوم پزشکی/دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در جمع برترین ها
 • آگهی مناقصه عمومی روکش آسفالت جاده دسترسی حجاج فرودگاه ارومیه
 • «آگهی مزایده و فروش اموال غیرمنقول(نوبت دوم)» ششدانگ خانه در خیابان خیام ارومیه
 • توصیه هاشمی رفسنجانی به رد صلاحیت شده های انتخابات
 • همایش رسانه و دموکراسی در حسینیه فاطمه الزهرای سپاه تهران برگزار شد
 • آشنایی با الهه سرشار؛ فعال فرهنگی، علمی و اجتماعی شهر ارومیه
 • ماموستا هاشم آبادی: ایران تنها کشوریست که با اتحاد مذاهب اسلامی به مبارزه با ظلم می پردازد
 • فریاد برائت مردم استان در جای جای آذربایجان غربی از رژیم دژخیم آل سعود+تصاویر
 • قتل دختر عکاس اشنویه ای به خاطر عفت و مقاومت در برابر تجاوز
 • محورهای خبری سایت های اپوزیسیون برای تبلیغات علیه نظام جمهوری اسلامی
 • سردار خرّم در سال نوی میلادی با خانواده یک شهید ارمنی دیدار و گفتگو کرد+گزارش تصویری
 • گزارش تصویری راهپیمایی مردم ارومیه در محکومیت اعدام شیخ نمر
 • با دکتر محسن امامی حقوقدان جوان ارومیه ای بیشتر آشنا شویم
 • خبر فوری/شیخ نمر باقر النمر به شهادت رسید
 • صاباح نیوز
  اخبار را بدون سانسور بخوانید
  SabahNews.ir
  آبشار آنلاین
  نخستین روزنامه مجازی شمال غرب کشور
  AbsharOnline.ir
  اسپور نیوز
  نخستین سایت خبری ورزشی شمال غرب کشور
  SporNews.ir
  آفتاب
  هر روز با آفتاب شروع می شود
  Aftabir.com
  ارس تبار
  پایگاه خبری تحلیلی اصلاندوز
  ArasTabar.ir
  تبلیغات شما
  جهت سفارش تبلیغ در این مکان با ما تماس بگیرید
  YourSite adress
  اسپور نیوز

  بنیاد كودك ارومیه

  عصرخبر

  ذوالفقار نیوز

  دنیز نیوز

  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به اروم آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.